Головне зображення M32
M32

M32

ІТ-послуги та ІТ Консалтинг

Маркетингова компанія з основними напрямками у сфері створення соціальних платформ, performance-маркетингу.

Про нас

М32 — це маркетингова компанія, яка займається розробкою та створенням соціальних платформ, performance-маркетингом та ІТ-рішеннями для соціальних мереж. Наша місія — відкрити нові можливості соціальних взаємодій у цифровій мережі. Створити краще майбутнє для своїх працівників, для бізнесу та для людей.

Вебсайт
https://m32.space/
Галузь
ІТ-послуги та ІТ Консалтинг
Розмір компанії
51-200 працівників
Штаб-квартира
Odessa
Тип
Самозайнятий(а)

Регіони

Працівники у M32

Оновлення

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    ЛінкедІн — Тіндер для роботодавців. Чи чули ви коли-небудь думку, що LinkedIn — це Tinder для роботодавців? Що ж, здається, це одне з найкращих визначень для цієї платформи! Адже схожість складно не помітити: Профіль — ваша візитка та перше враження. В LinkedIn також спершу звертають увагу на ваше імʼя, посаду та фотографію профілю, що дозволяє за перші декілька секунд сформувати уявлення про вас. Рішення приймаються швидко. Звісно, ми усі хочемо вірити, що кожного кандидата рекрутери ретельно аналізують та вивчають. Однак, так трапляється не завжди. Якщо профіль заповнений хаотично, інформацію доводиться шукати бозна-де, або вона взагалі відсутня, то вистачить і кількох секунд, аби швидко прийняти негативне рішення. Компанії також мріють про ідеальний метч. Давно відомо, що ця платформа дозволяє чітко вибудувати свій бренд. Саме це допоможе компаніям знайти вас, адже часто рекрутери послуговуються такими речами, як цінності працівника, стиль спілкування, ставлення до роботи, проактивністю тощо. Якщо усе це збігається, то HR-менеджери однозначно відправлять вам офер! Одного “свайпу” замало. Цікаво, що LinkedIn перетворився на Tinder не лише для роботодавців, але й для тих, хто шукає роботу. І тут також є свої схожості. Зокрема, недостатньо просто відгукнутися на вакансію. Ви маєте комплексно підійти — забезпечити хорошу комунікацію, повністю заповнити профіль тощо. Отже, LinkedIn дійсно чудова платформа, яка дуже виросла в останні роки, та пропонує нові шляхи у рекрутингу. А як вважаєте ви?

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Що таке Мікронавички (micro-skills), та чому це — нова валюта на ринку праці? Ми давно звикли, що коли говоримо про робочі навички, то є два великих поняття: soft skills та hard skills. Це дуже зручно. Перше відповідає за ті навички, які є у тебе ледь не з народження, як-от комунікація чи швидкість у прийнятті рішень, а друге — за те, яких навичок ти навчився щоб працювати умовним ІТ-спеціалістом чи дизайнером. Наприклад, знання тієї чи іншої мови програмування. Та реальність завжди складніша. Останнім часом дедалі частіше помічаємо, що на перший план виходять так звані мікронавички, або ж micro-skills. Якщо коротко, то micro-skills — це невеликі та вузькоспеціалізовані навички, які можна швидко опанувати та одразу почати застосовувати. Для прикладу, це: -Написати заголовок, що чіпляє, для email-розсилки; -Візуально структурувати дані у звіті; -Налаштувати таргетинг у новому інтерфейсі Meta Ads, тощо. Працівники, які за короткий проміжок часу здатні швидко розібратися у новій для себе сфері чи задачі, і одразу дати результат, зараз надзвичайно високо цінуються. Адже тепер, коли нові технології швидко та радикально змінюють цілі сфери, бізнесу потрібні “skill-on-demand”, тобто конкретні навики, які вирішують проблему тут і зараз. Тож для того, щоб бути бажаним кандидатом для будь-якої компанії, вже зараз потрібно: -Вміти швидко вчитися; -Навчитися легко переключатися між задачами; -Зібрати власний набір мікронавичок, які точно колись стануть у нагоді. А яка ваша думка щодо цього? Яку мікронавичку ви нещодавно прокачали?

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Що таке employer branding і чому це важливо? Ні, “employer branding” — не ще один модний термін, яких у сучасному світі стало надто багато. Насправді він є дуже важливим для компаній, адже допомагає залучати найкращих працівників. Якщо коротко, то employer branding — це те, як вашу компанію сприймають працівники або потенційні кандидати. Це включає цілий спектр різноманітних факторів. Від цінностей та корпоративної культури до відгуків на DOU — усе допомагає скласти враження про вас, як про роботодавця. Пропонуємо коротко розібратися чому це так важливо: - Перевага над конкурентами. Адже найкращі працівники хочуть працювати там, де цінуватимуть їх, а не їхні резюме; - Економія. Адже талантів залучати легше та дешевше, якщо ваша компанія має сильний бренд; - Менша плинність кадрів. Адже працівники будуватимуть довгострокове майбутнє тільки в тій компанії, якою пишатимуться; - Збільшення результативності. Адже працівники завжди показують кращі результати в сприятливій атмосфері. Це лише деякі переваги підтримки хорошого employer branding. Таких плюсів можна перелічити ще дуже багато. Тому постає логічне питання — а як покращити бренд роботодавця? Звісно, наперед визначеного рецепту немає. Усе залежатиме від вашого бізнесу чи ніші, у якій ви працюєте. Та загальні чинники існують та давно відомі широкому загалу: - Прозора та чесна комунікація; - Інвестиція в розвиток команди; - Постійний діалог зі співробітниками; - Активність у зовнішніх комунікаціях тощо. А як вважаєте ви, хороший employer branding важливий у наш час? Напишіть свою думку в коментарі!

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Instagram переходить на новий рівень ... та анонсує Edits – відеоредактор, який може скласти конкуренцію CapCut 😯 Зручний, потужний і адаптований під Reels – тепер редагувати відео стало ще простіше. Що це означає для креаторів? Більше інструментів, більше можливостей і ще більше натхнення. Ми теж будемо чекати офіційний реліз цього відеоредактору (який, до речі, перенесли з 13.03 на 31.03, а тепер вже - 30.04) Чи стане Edits новим маст-хевом для креаторів? Дізнавайся всі деталі👉

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
      +1
  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Як змінився LinkedIn і що це значить для тих, хто шукає роботу? За останній час LinkedIn зазнав чималих змін, які значно впливають на всіх нас. Ось лише деякі з них: 1. Більше користувачів та більше грошей. Минулого року LinkedIn досягнув позначки в один мільярд юзерів. Це дійсно впливає на досвід користування кожного, адже платформа стала більшою та глобальнішою. Це також впливає і на прибуток компанії. Вперше доходи від преміум-підписки досягли позначки 2 млрд. доларів. Це стало можливим, зокрема, завдяки ШІ рішенням, наприклад, інструментам з пошуку роботи. 2. Впровадження нових відео-функцій. Успіх ТікТок змусив LinkedIn діяти. Компанія запропонувала новий вертикальний формат відео та оновила дизайн стрічки. Це дозволяє залучати більше контент-мейкерів, конкурувати з новими платформами та створювати більше можливостей для поширення своєї видимості. 3. Посилення боротьби щодо прозорості у використанні даних. Восени минулого року LinkedIn призупинив використання даних користувачів з Великої Британії після певних зауважень з боку місцевих інституцій. Цей крок швидко було вирішено, а компанія наполягає на тому що прозорість щодо використання даних є ключовою цінністю. Ці та багато інших змін несуть суттєві зміни для тих, хто шукає роботу: Використання нових відео-форматів допомагає краще розвивати особистий бренд, що призводить до покращених карʼєрних пропозицій. Зростання платформи та кількості користувачів у свою чергу збільшує кількість пропозицій. Це допоможе обрати найкращу вакансію на ринку. Через високу активність рекрутерів та нові ШІ інструменти, ймовірність того, що вашу сторінку побачать суттєво зростає. А ви помітили зміни у платформі?

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    — Мамо, я займаюся таргетованою рекламою! — Боже! Мій син включає рекламу на СТБ!!! Звучить знайомо? Ми зібрали найпоширеніші фрази від спеціалістів та як це чують батьки. Пролистай карусель і перевір, чи є серед них і твоя ситуація🤔 Поділись своєю фразою або перекажи слова батьків, а ми спробуємо вгадати твою справжню професію 💬

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
      +3
  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Чому компанії все більше шукають працівників із soft skills? Останнім часом ми помітили тенденцію, що вимоги щодо певної кількості років досвіду на конкретній посаді зменшуються. А згадувати про профільну освіту, напевно, взагалі не варто. Це логічне продовження тренду, коли компанії дедалі частіше звертають увагу саме на soft skills. Тобто, на ті якості, які визначають, як людина спілкується, працює в команді, навчається та справляється зі стресом. Є одразу декілька причин цьому явищу: 1. Кардинальна зміна ринку праці через Штучний Інтелект.  Зараз ШІ може взяти на себе велику частину обовʼязків, що допомагає автоматизовувати процеси. Втім, ваші soft skills компʼютер замінити не може. Мова йде про лідерство, креативність чи емпатію. 2. Робота в команді. Часто саме завдяки спільній роботі усіх членів команди народжуються найкращі рішення. Навіть найскіловіший працівник часто матиме неабиякі труднощі, якщо не буде здатним створити гарний взаємозвʼязок із оточуючими. 3. Гнучкість. У сучасному світі це є синонімом до слова “успіх”. Адже в наш час, коли усе кардинально змінюється, а нові технології зʼявляються ледь не щодня, саме вміння швидко адаптуватися і є геймченджером. Та не думайте, що soft skills — така річ, якої не можна навчитися. Навпаки, їх можна натренувати ледь не з нуля. Для цього намагайтеся спілкуватися з різноманітними людьми, вчіться висловлювати свою точку зору та аналізувати емоції інших, залучайтеся до спільних проектів і проявляйте власну ініціативу! А які soft skills є найважливішими у вашій професії? Діліться в коментарях!

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Aspire x M32: коли разом – означає більше, ніж просто кіно 🎬 Ось і фінішна пряма благодійного проєкту Aspire. Це був шлях, сповнений тепла, підтримки та справжніх змін. 📌 Ми підбиваємо підсумки і хочемо показати, що вдалося зробити. У каруселі — результати, які стали можливими завдяки кожному, хто долучився. Aspire – це не просто проєкт, це нагадування, що навіть маленькі дії мають велику силу. Ми безмежно вдячні всім, хто підтримував, допомагав, поширював інформацію й просто вірив у добрі справи. Це фінал? Ні, це лише одна завершена глава. Бо Aspire — це натхнення, яке триває 💜

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Ви можете створити найкрасивіше резюме. Інформація в ньому буде подана чітко та лаконічно, з виділенням головного. Як вчили найкращі курси з працевлаштування. Та біда у тому, що ваше резюме завжди має величезний шанс загубитися з-поміж десятка, а то й сотні інших. Що ж, такого ніколи не трапиться, якщо ви працевлаштовуєтеся завдяки особистому нетворкінгу. Ось вам максимально коротке пояснення чому особисті знайомства важливіші за резюме. А якщо не переконали то ось ще декілька: -Якщо компанія, особливо маленька, шукає працівника, вони в першу чергу звернуться до своїх контактів; -Взяти на роботу людину, яку ти уже знаєш, суттєво знижує можливість помилитися із вибором; -Ви швидше переконаєте роботодавця у своїй комунікабельності, якщо знайомі із ним, а не через слово “комунікабельний” в резюме. Та справжньою задачею із зірочкою буде розібратися, а як взагалі такі знайомства заводити? Якщо це питання вас не полишає, то ось 3 дієвих способи: - Залишайтеся активними у професійних спільнотах. Фейсбук, Інстаграм та, головне, ЛінкедІн — навколо величезна можливість знайти ком'юніті однодумців, серед яких ви можете зарекомендувати себе як досвідченого та цікавого спеціаліста. - Допомагайте іншим. Важливо залишатися відкритим та активно пропонувати свою допомогу, навіть якщо це буде безкоштовно. Звісно, мова не йде про безоплатну роботу величезних проектів, ні. Маленькі послуги, як-от поділитися корисним контактом, обовʼязково покращать ваше сприйняття та взаємодовіру. - Знайте, кого ви шукаєте. Не варто витрачати свою енергію та час на знайомство з усіма підряд. Складіть список компаній чи людей, з якими вам було б цікаво познайомитися чи які допоможуть вирости в обраній сфері. А чи вважаєте ви що розвивати особистий нетворкінг є ключем до успіху в наш час?

  • Переглянути сторінку організації для M32

    345 послідовників

    Спойлер: в холодильнику ідей не було… але це нас не зупинило! ✔️ Перевірили ще раз (раптом з’являться) ✔️ Витріщились у ноутбук, сподіваючись на диво (не сталось) ✔️ Порахували цукор – нічого ✔️ Прокрутили всі можливі варіанти… і зависли в режимі “чіл, але не чіл” І далі просто зробили про це пост . Геніальність чи відчай? 🫠 А де ви шукаєте натхнення, коли воно бере відпустку?

Схожі сторінки